analiz

Geleceği Parlak Coinler

Geleceği Parlak Coinler

Coinler özellikle son yıllarda hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur ve hemen hemen dünya üzerinde herkes bu coinler hakkında bilgi sahibidir. Hemen hemen herkes bu coinler hakkında analiz yapar ve gelecek vaat eden coinler olarak analizler yaparlar.

Solana Coin ve Geleceği

Bitcoin piyasasında alt coinlerden olarak bilinen coinlerden en gözde olanlardan birisi olan Solana coin son süreçlerde bu piyasada oldukça popülerdir. Solana coin yatırımcıları bu coin çeşidinden oldukça umutludurlar ve altcoin analiz yaparken en çok tercih ettikleri coin çeşididir.

2022 Yılının En Dikkat Çeken Coinleri

Bu sene bitcoin piyasası oldukça inişli ve çıkışlı dönemlerden geçti ve bazı coinler resmen büyük sıçramalar yaparken aynı zamanda ise yere çakıldıkları zamanlarda oldu. Ancak Solana coin, Zıllıga coin ne olursa olsun bu sene oldukça fazla dikkat çekmeyi başarmışlardır. Solana coin oldukça hızlı iniş ve çıkış grafiklerine sahiptir.

Arcona Coin ve Elrond Coin

Bu iki coin 2022 itibariyle oldukça fazla bir şekilde geleceği parlak olan coinler arasında yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır ve özellikle son süreçlerde bu coinlere alım çok fazla artmaya başlamıştır. Yaklaşık 300 milyon dolarlık alım ve işlem hacmine sahip olan bı coinler şu an ve gelecekte oldukça fazla dikkat çekmektedir.

Awax Coin ve Terra Coin

Awax coin ve Terra coin bitcoin piyasasında oldukça hızlı iniş ve çıkışları ile meşhurdur ve yatırımcıların gözdesidir ancak son zamanlarda çok ciddi değer kaybı yaşayan bu iki coin son aylarda hafiften tekrar yükselişe geçmiştir ve geleceği parlak coinler arasında yerini almıştır. Piyasalarda altcoin olarak bilinen bu iki coin çeşidi 2022 yılında en yüksek işlem hacmine sahip coinler arasındadır.

Ancak coin dünyasında bilmemiz gereken ve analizimizi bu yönde yapmamız gereken bir gerçek vardır ve bu coinlerin arzının sabit oluşudur bu yüzden analiz yaparken coinlerin işlem hacmine çok dikkat edilmelidir ve bunun sonucunda alım yapılmalıdır. Analizler yaptığımızda bu coinler yüksek işlem hacmine sahip oldukları İçin geleceği parlak coinler arasındadır.

analiz
analiz